KONST / Litografier / Färglitografi 6194051
*
nr 619 4051
Pontus Ljungberg
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Pontus Ljungberg (f. 1945), -1979, 247/310, 50x66
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2010
kl 19:51:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 17:08:57
1
100 kr
18/1 19:43:56
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Pontus Ljungberg
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Läs mer om Pontus Ljungberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pontus ljungberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49
-
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:16
*
Pontus Ljungberg
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Läs mer om Pontus Ljungberg
nr 619 4051
Pontus Ljungberg
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Pontus Ljungberg (f. 1945), -1979, 247/310, 50x66
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/1 17:08:57 | 1 | 100 kr |
18/1 19:43:56 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Pontus Ljungberg
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk mÃ¥lare och arkitekt.Läs mer om Pontus Ljungberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pontus ljungberg svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:09 -
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:49 -
3200 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:16